قیمت کفرینگ استنلس استیل 304 - 316 - فروش انواع اتصالات جوشی

تاریخ انتشار : 1400/11/12 | تعداد بازدید : 1313 | تعداد نظرات : 0
تماس بگیرید

کفرینگ استنلس استیل - خرید آنلاین انواع کفرینگ استنلس استیل - فروش اتصالات جوشی - لیست قیمت تمامی محصولات استیل

کد کالا :154101
موجودی انبار :
کفرینگ استنلس استیل 304 - 316
تماس بگیرید تومان تومان

قیمت کفرینگ استنلس استیل 304- 316

برای مطلع شدن از جدیدترین قیمت کفرینگ استنلس استیل و محصولات اتصال جوشی با شماره 02832245822 تماس بگیرید.

محصول جدید: قیمت سه راهی تبدیلی استیل

فروش آنلاین کفرینگ استنلس استیل

کاربرد کفرینگ استیل برای اتصالات استنلس استیل می باشد، در مواقعی که اتصالات می خواهند قطع شوند از کفرینگ استیل استفاده می شود، معمولا کفرینگ ها به دو سر لوله جوش می خورند و پشت کفرینگ فلنج قرار می گیرد که میان کفرینگ ها یک واشر نصب می شود و این اتصالات توسط فلنج به هم پیچو مهره می شوند که در مواقع اظطراری اگر لازم باشد قسمت پیچو مهره های فلنج را باز می کنند.

کاربرد کفرینگ استیل برای این قسمت ها مورد استفاده قرار می گیرد، کفرینگ ها کاربرد های بسیار زیادی هم دارند که عمدتا کاربردشان برای تاسیسات و لوله کشی است.

کفرینگ همانند وسیله های دیگر در بخش صنایع مخصوص به کار می رود. کفرینگ همان طور که از اسم آن مشخص است به صورت رینگی بوده و اغلب پشت فلنج قرار می گیرد. کفرینگ استیل در جنس های استیل و فولاد و… وجود دارد. از کفرینگ در لوله کشی استفاده می شود و زمانی که می خواهیم لوله ها به سطحی منتهی شود از کفرینگ در انتهای آن استفاده می کنیم.

کفرینگ استیل در ابعاد مختلف و سایز های ضخامتی مختلفی تولید و عرضه می گردد. در لوله کشی های مختلف در صنعت هایی مانند نفت، گاز، پتروشیمی، آب و فاضلاب و اغلب صنایع از کفرینگ استفاده می شود، در واقع کفرینگ برای محکم کاری به کار می رود و در زمان استفاده فلنج روی کفرینگ قرار می گیرد، فلنج برای اتصال پیدا کردن لوله ها به هم می باشد و در فشار ها و حرارت های بالا مورد استفاده قرار می گیرد و به مقاومت کفرینگ کمک می کند.

به وسیله ی فلنج لوله به کفرینگ متصل می شود. از کفرینگ در جا هایی که عواملی مانند فشار و دمای بالا و سرد و گرم شدن وجود دارد استفاده می شود. 

برای خرید انواع کفرینگ استیل در سایز های مختلف با کارشناسان ما تماس بگیرید. شماره تماس: 09121815893

کفرینگ:


تولید انواع کفرینگ ها از سایز 1/2 اینچ الی 42 اینچ طبق استاندارد بین المللی در ضخامت های مختلف و با آلیاژ های استلنس استیل، کربن استیل 304L-316L

:STUBEND
Producing Type Of Stubend In Size Of 1/2-42 Inches According To International Standard In Different Thickness And Stainless Steel,Carbon Steel 304L-316L

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر