قیمت مهره ماسوره استیل - خرید انواع اتصالات جوشی

تاریخ انتشار : 1400/12/4 | تعداد بازدید : 945 | تعداد نظرات : 0
تماس بگیرید

مهره ماسوره استیل - قیمت انواع مهره ماسوره استیل در فروشگاه استیل پوشان البرز - فروش آنلاین انواع اتصالات جوشی - خرید مهره ماسوره استیل

کد کالا :154124
موجودی انبار :
مهره ماسوره استیل
تماس بگیرید تومان تومان

قیمت مهره ماسوره استیل

برای اطلاع از قیمت مهره ماسوره استیل همین حالا با شماره 09121815893 تماس حاصل کنید.

محصول جدید: قیمت سه راهی تبدیلی استیل

خرید مهره ماسوره استیل

مهره ماسوره استیل قطعه‌ ای است که به منظور ایجاد اتصال بین دو لوله استیل با سایزهای یکسان و یا متفاوت مورد استفاده قرار می‌گیرد. این قطعه به دو صورت جوشی و دنده‌ای (رزوه‌ای) در بازار موجود و قابل استفاده است. هر مهره ماسوره از سه قسمت تشکیل شده است: یک مهره واسط، یک انتهای نرینه و یک انتهای مادگی. در اتصال مادگی، رزوه‌ هایی در داخل آن وجود دارد، در حالی که در اتصال نرینه، رزوه‌ هایی در خارج از آن وجود دارند. مهره واسط، دو قسمت از سیستم لوله کشی را که به صورت نر و ماده می‌ باشد، به یکدیگر متصل می نماید. هر یک از این دو قطعه می‌ توانند به صورت مستقل بر روی لوله و یا اتصالات دیگر جوش و یا رزوه شوند و با جفت کردن نر و ماده، توسط مهره واسط به یکدیگر کوپل گردند.

مهره ماسوره دنده‌ ای پرکاربردترین اتصال در لوله‌کشی تاسیسات صنعتی می‌ باشد.

محصول جدید: قیمت زانویی استیل در زاویه های مختلف

از دیگر مزایای این قطعه، می‌توان به مواردی همچون نصب آسان و به صرفه، اتصال دو لوله با اندازه‌های متفاوت، ایجاد اتصال ضد نشتی در سیستم و ….اشاره نمود. از طرفی اتصالات استیل به دلیل مقاومت در برابر خوردگی و حرارت، گزینه مناسبی جهت استفاده در صنایع غذایی به شمار می‌آید.

كاربرد اين وسیله در ارتباط دادن لوله هاي فاضلاب بسيار كم است و بيشترين مورد استفاده آن در لوله كشي آب بهداشتي، تهويه فاضلاب و مدارهاي بسته مي باشد و معمولاً در تعميرات لوله كشي كاربرد زيادي دارد.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر