قیمت شیر توپی استیل فنج دار - خرید شیرآلات استیل

تاریخ انتشار : 1400/12/25 | تعداد بازدید : 876 | تعداد نظرات : 0
تماس بگیرید

شیر توپی استیل فنج دار - خرید آنلاین شیر توپی استیل فنج دار - فروش باکیفیت ترین شیرآلات استیل در استیل پوشان البرز - لیست قیمت شیر توپی استیل

کد کالا :154111
موجودی انبار :
شیر توپی استیل فنج دار
تماس بگیرید تومان تومان

قیمت شیر توپی استیل فنج دار 

فروش ویژه راهی تبدیلی استیل

 شیرآلات استیل

استفاده کردن از شیرآلات استیل بسیار راحت است، باز و بسته کردن آن ها ساده است. با کوچک ترین نیرو و فشاری به راحتی باز و بسته می شوند.ساختار این نوع شیر ها بسیار ساده و کوتاه است همچنین تولید این محصولات با آخرین تکنولوژی های روز دنیا انجام می گیرد. به همین خاطر کاربرد شیرآلات استیل بسیار بالا می باشد.

محصول جدید: تبدیل صنایع شیر

خرید آنلاین شیر توپی استیل فنج دار

شیر توپی استیل فلنج دار یکی از انواع شیرالات فولادی بوده که در صنایع مختلف چون نفت و گاز و کشاورزی کاربرد گسترده ای دارد. این شیرالات در نوع فشار قوی تولید شده و توانایی تحمل فشارهای بالاتر از 16 اتمسفر را نیز دارد. شیر توپی یا شیر گازی کانکشن ها یا اتصال دهنده های مختلفی دارد که نوع فلنج دار آنها توسط فلنج اتصال پیدا می کند.
شیر توپی فولادی از آلیاژهای مختلف فولاد تولید شده و انواع مرغوب آن ها از فولاد ضد زنگ یا استنلس استیل 304 که در برابر خوردگی و پوسیدگی مقاوم می باشد تولید گشته است. این شیر الات در کلاس های مختلف و در سایزهای مختلف عرضه و تولید می شوند.
شیر توپی به سبب وجود حباب یا کره ای که درون آنها برای قطع و وصل کردن جریا تعبیه شده است، به این نام شهرت پیدا کرده است. شرکت استیل پوشان البرز تامین کننده انواع شیر توپی استیل فلنچ دار در سایزها و آلیاژهای مختلف در ایران می باشد.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر